al kabely 4
Al kabely 3

Jsme specialisti

Náš hlavní cíl - recyklování

Jaké druhy materiálů recyklujeme

Zpracováváme hlavně elektrické Cu a Al kabely. Naším hlavním cílem je nejen produkce druhotných materiálů s vysokou čistotou, ale také maximalizace znovupoužití vyprodukovaného recyklátu, proto důkladně kontrolujeme veškerý materiál, abychom zajistili jeho kvalitu a vhodnost pro druhotnou výrobu. Tím se aktivně podílíme na snižování ekologického otisku a přispíváme k udržitelnému rozvoji.

 

Svoz odpadů od klienta

Díky naší kompletní logistice, kterou nabízíme našim obchodním partnerům, zajišťujeme pohodlný a efektivní proces sběru odpadů z jejich výrobních závodů. Naše vlastní vozidla s kontejnery jsou k dispozici pro rychlý a spolehlivý odběr odpadů. Věříme, že tímto komplexním servisem pomáháme našim partnerům optimalizovat jejich odpadový management a dosáhnout jejich cílů v oblasti udržitelnosti.

Naše výsledky

Vyprodukované granuláty

Své zákazníky z různých odvětví dokážeme uspokojit dodávkami obou druhů měděných granulátů v požadované kvalitě. Věříme, že naše vysoké standardy zpracování a dodávek druhotných surovin přispívají k udržitelnému řízení odpadů a snižování potřeby primárních surovin v průmyslových procesech.