hlavní milníky

Naše cesta ve zpracování neželezných kovů

Podnikání v oblasti druhotného zpracování neželezných kovů jsme zahájili v roce 1995 pod hlavičkou společnosti TRIMETAL s.r.o.
Od samého začátku jsme z velké části rodinnou firmou, panuje u nás příjemná pracovní atmosféra a přátelské hodnoty ctíme i vůči našim obchodním partnerům.
Postupně přibíráme nové, stálé zaměstnance, velká část z nich je součástí firmy dodnes, někteří jsou již v zaslouženém důchodu.
Odštěpením od společnosti TRIMETAL s.r.o. vzniká společnost STEFAN PLUS s.r.o., která je ve svém odvětví velmi úspěšnou firmou, kdy každoročně navyšuje obraty v řádu desítek procent.

Hlavní milníky

Naše Historie

STEFAN PLUS s.r.o. je předním zpracovatelem odpadních elektrických Cu a Al kabelů v České Republice. Historie naší společnosti sahá do roku 1995. Máme stabilní zázemí v podobě vlastního průmyslového areálu v Brně – Černovicích. V současné době zde v průměru každý měsíc zpracujeme přibližně 200 tun odpadních měděných kabelů + 150 tun hliníkových kabelů.

Zaujala vás naše práce?

Máte jakékoliv dotazy nebo chcete s námi spolupracovat? Neztrácejte čas a začněte řešit vaše potřeby s námi!

Naše možnosti

Co všechno nabízíme?

Naše firma se zaměřuje na zpracování odpadních elektrických Cu a Al kabelů a produkci druhotných materiálů v čistotě 99.9%. Díky pokročilým technologiím a dlouholetým zkušenostem dokážeme efektivně separovat a recyklovat různé složky odpadních kabelů. Zpracováváme je na suroviny, které lze znovu použít ve druhotné výrobě, a tím přispíváme k udržitelnému využívání surovin a ochraně životního prostředí.

Historie