Spolupracujte s námi

Vykupujeme neželezné druhotné suroviny – měď, hliník. V případě nabídky nás, prosím, neváhejte kontaktovat. Jsme profesionály v produkci velmi čistých druhotných materiálů především z recyklace elektrických kabelů, toto je naše specializace. Máme přes 30 let zkušeností v této oblasti.

Vykupujeme měď a hliník

V případě, že disponujete nabídkou neželezných druhotných surovin, jako je měď nebo hliník, vás vřele vyzýváme, abyste nás kontaktovali. Jsme otevřeni spolupráci se všemi zájemci, včetně firem, organizací či jednotlivců. S velkou ochotou a profesionálním přístupem vyhodnotíme vaši nabídku a navrhneme vám optimální řešení.

Rozumíme důležitosti rychlosti a efektivity při vykupování druhotných surovin, a proto se snažíme zajistit průběh celého procesu co nejhladší a nejrychlejší. Při spolupráci s námi můžete očekávat transparentnost, férové jednání a spravedlivou cenu za poskytnuté materiály.

Náš tým kvalifikovaných odborníků je připraven vyslechnout vaše potřeby a odpovědět na všechny vaše dotazy. Věříme v dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře a spokojenosti. Nebojte se nás kontaktovat a sdělit nám podrobnosti o nabídce neželezných druhotných surovin. Jsme tu, abychom vám pomohli získat maximální hodnotu za vaše suroviny a zajistili hladký průběh celého procesu vykupování.

Kontaktujte nás

Spolupráce